Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady mi prosím zanechte svůj vzkaz nebo názor...

Obrazek

 

 

 

 

ať už takový  či makový ...

Děkuji.

Iva J.Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Iva J. - Re: dotázek

nakupuji na internetových obchůdcích... viz v menu Nákupní seznam. Jinak ale těžko říct u konkrétní věci, kde jsem ji koupila, protože koupím, co se mi kde líbí a pak si ani sama nepamatuji...

LudKo - Poděkování

Dobrý den.
Moc děkuju za přidáni návodu na ruskou kuličku a ty nové jsou ještě hezčí! Název Šílená včelka mně tak zmátl, že jsem si šla "oprášit" znalosti do slovníku. Váš komentář jsem četla až pak a teď už jen očekávám "šari na polkach". Název Turek v Nigérii mě pak dostal úplmě. Dík i za humor.

Iva J. - Re: zírám

Mohu Vás ujistit, že francouzsky neumím ani ťuk :) Takže to Vám asi nepřeložím. Ale s úspěchem používám překladač Google translator a u spousty věcí stačí obrázky. Některé návody jsou i v korejštině, a tam ani netuším, kde začíná slovo :)

Vlaďka - zírám

Dobrý den, jen tiše zírám, krásné věcičky:-)Na návody koukám jako negramota, takže nešlo by udělat nějaké i pro francouzštiny (pokud jsem dobře odhadla) neznalé a méně chápající:-( Jinak ještě spoustu krásných nápadů.

Kitkat - hruštičky

katmor@seznam.cz :-)

Marie Bobková - Obdivuhodná nápaditost

Opravdu se mé oko potěšilo,vyrostla jsem ve vsi, kde se v každém domě pracovalo se sklem, tu nápaditost obdivuji, škoda, že tuhle originalitu vytlačuje Asie, kterou podporují ti,co koukají na láci, nikoliv na kvalitu.

Iva J. - Kikat: je možné hruštičky poslat

prosím o mailovou adresu pro další domluvu...

Kikat - Dobrý den

Chtěla jsem se zaptat, jestli svoje výrobky i prodáváš, moc mě zaujaly šité hruštičky...

Ivana - Zdravím

Ahoj Ivi. Dobrý den. Na dámě jsem objevila odkaz na Tvé stránky. Jsou moc hezké. Abych mohla častěji a rychleji na návštěvu, vložila jsem si odkaz na Tvé stránky k sobě: www.kreativ.blog.cz Přeji hodně dalších prima nápadů a šikovnou ruku. Ivana

LudKo - kulda ruska.jpg ("kulička Ruská")

Dobrý den.
Nemáte někde uložen odkaz na její popis (v originále)- takovou ještě nemám. Děkuje
ludko@seznam.cz

hanulajda - nadšení

chci začít s výrobou šperku a tak hledám inspirace a návody jak začít a tak jsem narazila i na tvé výtvory!! nemám slov, nemužu s nich spustit oči, jedním slovem nááádherráááá.

Nikol - Fotka

Mám ..můžu ti ji poslat na mail nebo je tady na mých nových stránkách : nikiny-koralky.xf.cz (stránky jsou nové ,tak se prosím nediv ,že tam nic není :o) )

agisa - úžasné

dnes jsem koukla na tvé korálky a jedním slovem úžasné.

Iva J. - Re: vycpanina :)

a máš někde fotku?

Nikol - Už jsem vycpala :)

Tak před chvíli jsem ho celý dodělala..Uff konečně!!! :o) Nakonec jsem ho vycpala špejlema :D a drží :D

Iva J. - Re: .... Nikol

to jsi dobrá. Sama jsem ho ještě nezkoušela, zatím ho mám v sekci "někdy příště", ale asi bych ho nevycpávala a jen dala dovnitř doprostřed nějakou korálku, jestli je to ten s děravým prostředkem, tak ten vím, že někdo vycpal tkaničkou :) ale nemám vlastní zkušenost, tak asi neporadím :(

Nikol - ...

Ahoj,především ti chci pochválit tvorbu .A taky bych potřebovala poradit...Ušila jsem si ten 3D trojúhelník,ale nevím čím ho vycpat..Předem díky za odpověď!

Zuza - S komentářem makovým

Ivi, splnilo se, co jsem předpovídala, už tu slintám víc jak hodinu, je to fakt nádhera:)

Lucka www.aminciny-koralky.estranky.cz - Poklona

Oplácím návštěvu na mých stránkách a musím vyseknout poklonu tvým nápaditým a originálním šperkům, které tvoříš!

Kamilka - Pochvala

Obdivuju tvoje stránky a ráda je navštěvuju. Přeju ti hodně úspěchů a ať se tvojim webovkám daří. Vím jaká je to práce, starost ale i radost :-) Kdyby jsi chtěla můžeš kouknout i na moje stránky, třeba tam narazíš na nějakou inspiraci nebo návod :-)
http://www.koralky-hobby.estranky.cz/